повече бебешки зъби

Тук се говори за всичко свързано с Голдъните
Потребителски аватар
Dessi199
Потребител
Регистриран: пет яну 22, 2010 2:34 pm

повече бебешки зъби

Мнение от Dessi199 » нед яну 31, 2010 3:18 pm

Моля ви за помощ!!! Бебето, което съм си запазила има повече резци на горната челюст - 7! Зъболекърът казвал, че почти сигурно е, че постоянните зъби ще са нормални, но не знам до колко може да му се вярва. Моля ви, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да каже. Все пак за куче шоу клас не мисля, че е нормално да има подобен проблем. Трябва да дам бърз отговор, моля , помогнете - какво да правя? Предлагат ми да го сменя с друго - -от друго кучило и съответно с друго родословие.

Потребителски аватар
Ива Малджиева
Потребител
Регистриран: чет мар 22, 2007 4:34 pm
Контакти:

Мнение от Ива Малджиева » нед яну 31, 2010 4:13 pm

На каква възраст е кученцето?
По принцип е нормално да се застъпват млечните с постоянните зъбки. После млечните едни по едни си падат и всичко е наред.
Аааа... извинявам се,но как се сменя кученце просто така? Предлагат ви? Не се заяждам,просто ми стана странно....
Изображение
--->Винаги ще те пазя в сърцето си,мое малко ангелче Фери....Обичам те!!!

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран: пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » нед яну 31, 2010 4:30 pm

От къде си взимате кучето? Как така ви предлагат друго веднага? Отговорен развъдчик не си бута кученцата по този начин, внимавайте да не са ви подвели !
I know tonight that there's an angel up on Heaven's highest hill
And no one there can hurt you baby, no one ever will

Потребителски аватар
Dessi199
Потребител

Мнение от Dessi199 » нед яну 31, 2010 4:37 pm

кученцето е на 50 дни и е от реномиран развъдник в чужбина. просто в момента имат 3 кучила, от които са смятали да си запазят едно кученце. предлагат ми него,защото това, което съм избрала не отговаря на изискванията. но не е там въпроса - питам мислите ли, че е възможно да му пораснат нормални зъби?,

Потребителски аватар
gvpekov
Потребител
Регистриран: вт авг 11, 2009 7:25 pm
Контакти:

Мнение от gvpekov » нед яну 31, 2010 4:55 pm

Според мен се консултирай с ветеринар .Още повече щом го искаш шоу клас.

А за въпросите как така ще го сменят с друго ами лесно е - един развъдник с няколко женски се договаря за развъждане с мъжко куче с високи качества и след няколко месеца женските раждат горе долу по едно и също време .Съответно се преценяват кои кученца са с висок потенциал за добри резултати по изложбите и евентуално се повтаря същата комбинация майка баща .Така има много кученца с различни родословия и е възможно да се предложи друго кученце . (схемата не съм си я измислил чел съм я на няколко места)
Георги Пеков
www.milinkamuk.com

If you think dogs can't count, try putting three dog biscuits in your pocket and then giving Fido only two of them. ~Phil Pastoret

Math is like love : a simple idea but it can get complicated.

Потребителски аватар
Ива Малджиева
Потребител
Регистриран: чет мар 22, 2007 4:34 pm
Контакти:

Мнение от Ива Малджиева » нед яну 31, 2010 4:57 pm

Да и според мен се консултирайте с лекар. Имам телефоните на няколко добри клиники във Варна,ако искате ще ви ги дам :wink:

А за смяната вече е ясно. Просто не бях сигурна за какъв вид "развъдник" става въпрос,всички знаем как е... и колко измамени хора има :wink: Радвам се,че всичко е както си му е реда :)
Изображение
--->Винаги ще те пазя в сърцето си,мое малко ангелче Фери....Обичам те!!!

Потребителски аватар
Dessi199
Потребител

Мнение от Dessi199 » нед яну 31, 2010 5:04 pm

и аз мислех първо да се консултирам с ветеринаря си. От години за животните ми се грижат в ОВК и съм много доволна, но колкото повече мисля, май няма да рискувам. А и щом сматат да оставят другото бебе за себе си, явно е достатъчно добро. Утре ще говоря с вета си и ще ви кажа какво мисли той. Но ако някой все пак е чувал за подобен случай - приемам всяко мнение

Потребителски аватар
Dessi199
Потребител

Мнение от Dessi199 » пон фев 01, 2010 1:26 pm

Е, само да ви кажа, че говорих с ветеринаря си и той смята, че гарация да пораснат нормални постоянни зъби няма. Така че ще получа другото кученце, което се оказа също с чудесни препоръки от големи европейски развъдници. Надявам се вече всичко да е наред!

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран: пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » пон фев 01, 2010 11:20 pm

Ще чакаме да пишете за бебето !
:D
I know tonight that there's an angel up on Heaven's highest hill
And no one there can hurt you baby, no one ever will

Потребителски аватар
Dessi199
Потребител

Мнение от Dessi199 » вт фев 02, 2010 8:37 am

О, ще пиша, само да пристигне живо и здраво! Чакам го към 20 - 21 февруари :wink:

Отговори