Български Голдeн Ретривър Клуб!

Специализирана изложба на БГРК за 2010.
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Киноложки календар
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Melina
Потребител


Регистриран на: 19 Мар 2008
Мнения: 2068
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Май 17, 2010 8:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааа не, Аленка все още си търси дом! (Искаш ли я? Laughing )
Много различни характери са с Арти, иначе е голяма сладурана и абсолютен шемет...който се запозна с нея - видя Laughing
...ама стига спам тука - за Алена - в темата на Арти Razz
_________________

www.goldmellkennel.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
GO6E
Потребител


Регистриран на: 15 Яну 2007
Мнения: 37
Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Пон Май 17, 2010 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

flixi написа:
Кучето от Благоевград е Джоя (Blacksea Blaze of Glory). Да не сте ни съграждани? Wink


Дам нещо такова се получава Smile
_________________
Любовта е болка,казал заекът и го ... на таралежа...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
freya
Потребител


Регистриран на: 22 Ное 2005
Мнения: 994
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 18, 2010 3:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy Честито на всички победители и участници!
Много красиви кучета, а и много настроение лъхат от фоторазказите!!!
Само дето никой не писа кой е победителя на танците предишната вечер!
Като гледам и там конкуренцията е била много силна!
Фрея-Белята
_________________
Всички гризат, някои гризат повече!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubomihaylov
Потребител


Регистриран на: 12 Фев 2008
Мнения: 521
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 18, 2010 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Изключително уместна забележка от страна на Данчо за победителят при танците.
Предлагам да се присъдят две ПЪРВИ места.
1.На Управителният Съвет на БГРК
1.На всички останали.
А на тези, които не дойдоха пишем отсъствие. Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Красен
Председател на БГРК


Регистриран на: 09 Ное 2005
Мнения: 3198
Местожителство: Бургас/София

МнениеПуснато на: Вто Май 18, 2010 9:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Melina
Потребител


Регистриран на: 19 Мар 2008
Мнения: 2068
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 18, 2010 9:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А Баш Победителят с първа награда да вземе да напише пълно класиране? Wink
_________________

www.goldmellkennel.alle.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Красен
Председател на БГРК


Регистриран на: 09 Ное 2005
Мнения: 3198
Местожителство: Бургас/София

МнениеПуснато на: Вто Май 18, 2010 9:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като започне и форумът да се държи както трябва - ще има и пълно класиране... все пак бях два дни в отпуск заради изложбата, и в работата не са много щастливи, че се трупат задачи...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
ico mina
Потребител


Регистриран на: 17 Май 2010
Мнения: 10
Местожителство: ПЛОВДИВ

МнениеПуснато на: Сря Май 19, 2010 7:16 am    Заглавие: Поздрави Отговорете с цитат

Поздрави от нас на всички спечелили:Организациата беше отлична ,усещането естрахотно хора и голдъни да се забавляват заедно . Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Красен
Председател на БГРК


Регистриран на: 09 Ное 2005
Мнения: 3198
Местожителство: Бургас/София

МнениеПуснато на: Сря Май 19, 2010 1:32 pm    Заглавие: Резултати специалка 2010 Отговорете с цитат

Ето и дългоочакваните пълни резултати:

МЪЖКИ / MALE (26 ЗАПИСАНИ, 4 ОТСЪСТВАЩИ)

КЛАС BABY CLASS (4 ЗАПИСАНИ, 0 ОТСЪСТВАЩИ)

1. CORLEONE OF THE FAMOUS FAMILY - VP 4
Баща:Int.Ch. Dewmist Silk Screen
Майка: Cosmona`s Keepsake

2. GOLDNESS DARIK - VP 1, BEST BABY MALE
Баща: Non-Stop Isaak Newton
Майка: Goldness Cuba Libre

3. GOLDNESS DEL REY - VP 3
Баща: Non-Stop Isaak Newton
Майка: Goldness Cuba Libre

4. MERRICK OF WOLF POINT - VP 2
Баща: Gentle Rio Is Friendly
Майка: Biggy Gerix


КЛАС JUNIOR CLASS (3 ЗАПИСАНИ, 0 ОТСЪСТВАЩИ)

5. COPABYSS A-LES PAUL - EX 3
Баща: Retrievers of Village Boris
Майка: Goldness Copacabana

6. REMO OT KRASINY - EX 2
Баща: Ch. Viktor
Майка: Zlatna Magia ot Krasiny

7. SILKSTYLE CAMP ROCK - EX 1, BEST JUNIOR MALE
Баща:Ch.Swanavly Nordic Seal
Майка: Ch. Alfa Silkstyle


КЛАС INTERMEDIA CLASS (4 ЗАПИСАНИ, 1 ОТСЪСТВАЩ)

8. AMBASSADOR BY VICTORIA'S GOLDENS - EX 3
Баща:Nyiregyhazi Jager Ibrahim
Майка: Abigail of Anavy

9. ANTONIUS BY VICTORIA'S GOLDENS - ABSENT
Баща:Nyiregyhazi Jager Ibrahim
Майка: Abigail of Anavy

10. ATTILA CRASSUS BY VICTORIA’S GOLDENS - EX 1
Баща:Nyiregyhazi Jager Ibrahim
Майка: Abigail of Anavy

11. GRYFFINDOR FROM MARIANNEHOUSE - EX 2
Баща: Erinderry Night Dreamer
Майка: Sundance Golden's Nora


КЛАС OPEN CLASS (9 ЗАПИСАНИ, 2 ОТСЪСТВАЩИ)

12. ANGELA’S GOLDENS LUCKY STONE - ABSENT
Баща: Swanavly Silver Jasper
Майка:Aurora Victoria of Goldika

13. ARAMIS BY VICTORIA'S GOLDENS - ABSENT
Баща:Nyiregyhazi Jager Ibrahim
Майка: Abigail of Anavy

14. ARMIR ZARA AMAX - EX 2
Баща:Ajaks iz Sosnovogo Bora
Майка: Aretha Alicerite

15. ARTUR MAJA & STEFAN KANCHOVSKY - EX
Баща:Ajaks iz Sosnovogo Bora
Майка: Vinus

16. JORGINGI CEZAR - EX 3
Баща: Primrose Bumburini
Майка: Parastza-Hegyi Csitri

17. LORINDELY ANTEROS DYDIMOS - EX 4
Баща: Ch. Apolon
Майка: Ch. Astra


18. LORINDELY APOLON JUNIOR - EX
Баща: Ch. Apolon
Майка: Ch. Astra


19. LORINDELY ASKLEPY YATROS - EX
Баща: Ch. Apolon
Майка: Ch. Astra

20. PICK-A-DILLY TERRA MAGICA - EX 1, CAC, BEST MALE
Баща:Matador VD Beerse Hoeve
Майка:Cafe' Au Lait Terra Magica


КЛАС WORKING CLASS (1 ЗАПИСАН, 0 ОТСЪСТВАЩИ)

21. CH. VIKTOR - EX 1, R.CAC
Баща: Barni
Майка: Kolinda


КЛАС CHAMPIONS CLASS (5 ЗАПИСАНИ, 1 ОТСЪСТВАЩ)

22. CH. APOLON - EX 3
Баща:Nunsbrook Peregrine Falcon
Майка: Beti

23. AXEL GOLDWINARY AMAX - ABSENT
Баща:Ajaks iz Sosnovogo Bora
Майка: Aretha Alicerite

24. DEWMIST SPIRIT OF SATIN - ЕX 2
Баща: Dewmist Side By Side
Майка: Dewmist Silk’n Satin

25. CH. NYIREGYHAZI JAGER IBRAHIM - EX 4
Баща:Goldvalley of the Mecsek Apollo
Майка: Borotafalvi Barbara

26. CH. SUNNY BOY - EX 1
Баща: Baron
Майка: Besi


ЖЕНСКИ / FEMALE (27 ЗАПИСАНИ, 5 ОТСЪСТВАЩИ)

КЛАС BABY CLASS (2 ЗАПИСАНИ, 0 ОТСЪСТВАЩИ)


27. GOLDNESS DEYA - VP 1, BEST BABY FEMALE
Баща: Non-Stop Isaak Newton
Майка: Goldness Cuba Libre

28. TIMELESS MUSIC OF CLEAR PASSION - VP 2
Баща: Tramin Magellan
Майка: Blues Star Music of Glen Sheallag


КЛАС PUPPY CLASS (1 ЗАПИСАН, 0 ОТСЪСТВАЩИ)

29. HYACINTH FROM MARIANNEHOUSE - VP 1, BEST PUPPY FEMALE

Баща: Koriander v.d. Beerse Hoeve
Майка: Sundance Golden's Nora


КЛАС JUNIOR CLASS (7 ЗАПИСАНИ, 1 ОТСЪСТВАЩ)

30. ALASKA SNOW COOL - EX 4
Баща: Ch. Apolon
Майка: Zora ot Krasiny

31. ALICE OF SNOW COOL - EX
Баща: Ch. Apolon
Майка: Zora ot Krasiny

32. ASHLEY SNOW COOL - EX 1, BEST JUNIOR FEMALE
Баща: Ch. Apolon
Майка: Zora ot Krasiny

33. COPABYSS A-ELIZABETH - EX 3
Баща: Retrievers of Village Boris
Майка: Goldness Copacabana

34. RAPSODIA V ZLATNO OT KRASINY - EX 2
Баща: Ch. Viktor
Майка: Zlatna Magia ot Krasiny

35. REGATTA OT KRASINY - EX
Баща: Ch. Viktor
Майка: Zlatna Magia ot Krasiny

36. RIANA OT KRASINY - ABSENT
Баща: Ch. Viktor
Майка: Zlatna Magia ot Krasiny


КЛАС INTERMEDIA CLASS (2 ЗАПИСАНИ, 0 ОТСЪСТВАЩИ)

37. ADHARA ALYSE FYREX GOLD - EX 2
Баща: Ch. Sunny Boy
Майка: Ch. Zia Karolina

38. BLAZE OF GLORY BLACKSEAGOLD - EX 1
Баща:Ch.Swanavly Nordic Pride
Майка: Ch. Alisa


КЛАС OPEN CLASS (5 ЗАПИСАНИ, 0 ОТСЪСТВАЩИ)

39. KOBAKA AVRORA - EX 3
Баща:Robin Hood of Glen Sheallag
Майка: Ch. Tramin Odessa

40. LORINDELY AFRODITTA OMORFY - EX
Баща: Ch. Apolon
Майка: Ch. Astra

41. LORINDELY ANANAKE MIREOS - EX 4
Баща: Ch. Apolon
Майка: Ch. Astra

42. LORINDELY ARTEMIDA KENIGY - EX 1, R.CAC
Баща: Ch. Apolon
Майка: Ch. Astra

43. ZLATNA MAGIA OT KRASINY - EX 2
Баща:Nyiregyhazi Jager Ibrahim
Майка:Miss Bria Golden of Franco's Valley


КЛАС WORKING CLASS (3 ЗАПИСАНИ, 1 ОТСЪСТВАЩ)

44. CH. ALISA - EX 2
Баща: Int.Ch. Ali
Майка: Luna of Gold Line

45. FELICITY QUEEN FROM MARIANNHOUSE - EX 1
Баща:IntCh Dewmist Silk Screen
Майка:Erdoskerti Quixotic Sharon

46. DACA - ABSENT
Баща: Int.Ch. Ali
Майка: Antonia


КЛАС CHAMPIONS CLASS (6 ЗАПИСАНИ, 3 ОТСЪСТВАЩИ)

47. ABIGAIL OF ANAVY - ABSENT
Баща:Gunhills Dancing Dexter
Майка:Catkin Magic Is Friendly

48. AKSANA BETA AMAX - ABSENT
Баща:Ajaks iz Sosnovogo Bora
Майка: Aretha Alicerite

49. AMIRA UNIQA BLACKSEAGOLD - EX 2
Баща:Ajaks iz Sosnovogo Bora
Майка:Alisa

50. CH. ARETHA ALICERITE - ABSENT
Баща:Basic Scandinavia Finland
Майка:Alice in Wonderland of Nessy

51. CH. ASTRA - EX 3
Баща: Int.Ch. Ali
Майка: Blanka

52. DEWMIST DAISYCHARM - EX 1, CAC, BEST FEMALE, BOB/BISS
Баща: Inassicas Broom
Майка:Dewmist Days of Diamonds


КЛАС VETERAN CLASS (1 ЗАПИСАНИ, 0 ОТСЪСТВАЩИ)

53. CH. CHARLOTTE FEKETE DOMINO - EX 1, BEST VETERAN FEMALE
Баща:Ritzilyn Chase Me Charlie
Майка: Zeta Fekete Domino
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Красен
Председател на БГРК


Регистриран на: 09 Ное 2005
Мнения: 3198
Местожителство: Бургас/София

МнениеПуснато на: Сря Май 19, 2010 1:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами това е за резултатите, хората, чиито кучета са оцветени в червено, да почерпят, ако още не са го направили!

Оценката ми за мероприятието - малко по-късно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
goldroks
Потребител


Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1240
Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Сря Май 19, 2010 3:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето моите снимки:

Част 1-ва
Част 2-ра
Част 3-та

Ще помоля всеки, който използва някоя от снимките, да посочва източника. Wink


_________________


Последната промяна е направена от goldroks на Пет Май 21, 2010 4:23 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
november
Потребител


Регистриран на: 05 Апр 2010
Мнения: 39
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Май 19, 2010 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

goldroks написа:
Ето моите снимки:

Част 1-ва
Част 2-ра
Част 3-та

Няма как да видим снимките обаче, албумът ти не е достъпен за всички.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
goldroks
Потребител


Регистриран на: 03 Ное 2007
Мнения: 1240
Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Сря Май 19, 2010 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

november написа:
goldroks написа:
Ето моите снимки:

Част 1-ва
Част 2-ра
Част 3-та

Няма как да видим снимките обаче, албумът ти не е достъпен за всички.

Оправих.
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Красен
Председател на БГРК


Регистриран на: 09 Ное 2005
Мнения: 3198
Местожителство: Бургас/София

МнениеПуснато на: Сря Май 19, 2010 4:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето и резултатите от конкурсите:

НАЙ-ДОБРА ДВОЙКА/BEST BRACE:

DEWMIST SPIRIT OF SATIN / DEWMIST DAISYCHARM


НАЙ-ДОБРА РАЗВЪДНА ГРУПА/BEST KENNEL GROUP:

LORINDELY


ДЕТЕ С КУЧЕ/JUNIOR HANDLER:

ТОНИ ДЕНЕВА


СПЕЦИАЛНА НАГРАДА YVETTE MANNINGS MEMORIAL AWARD:

АНЕЛИЯ ШАНКОВА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
toli
Потребител


Регистриран на: 02 Май 2009
Мнения: 85
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 19, 2010 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

goldroks написа:
november написа:
goldroks написа:
Ето моите снимки:

Част 1-ва
Част 2-ра
Част 3-та

Няма как да видим снимките обаче, албумът ти не е достъпен за всички.

Оправих.




Няма как да се видят снимките ако нямаш акаунт във фейсбук...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Киноложки календар Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 8 от 9

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети