Не си купувайте кученце от тази жена!

Важни теми и въпроси свързани с клуба
Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » вт яну 11, 2011 10:55 pm

Ех, време беше затишието да се наруши!
...тоя път аз съм пас!

kostadinoff
Потребител
Регистриран: съб яну 08, 2011 12:53 pm

Мнение от kostadinoff » вт яну 11, 2011 11:01 pm

Ами само не разбрах,защо поредния ?Аз не казвам и никой с нищо не обвинявам,просто изказвам мнението си ?Защо,когато едно нещо не съвпадне с общото мнение всички трябва да го отхвърлят ?Просто въпрос на време да се хвърлят и още хорица :)

Потребителски аватар
Melina
Потребител
Регистриран: ср мар 19, 2008 1:35 pm

Мнение от Melina » вт яну 11, 2011 11:20 pm

Защото това е КЛУБЕН форум с ОБЩО мнение, ОБЩИ идеи и разбирания...

Потребителски аватар
gvpekov
Потребител
Регистриран: вт авг 11, 2009 7:25 pm
Контакти:

Мнение от gvpekov » вт яну 11, 2011 11:27 pm

Значи надявам се да не ме разбереш погрешно , нямам нищо против теб или избора ти да си вземеш неродословно куче . Това си е твое решение и последствията (дали положителни или отрицателни) са си за теб.
НО това тук е форум на клуб към БРФК и ако се говори за взимане на кученца или развъждане се говори за родословни кучета. Ако това те дразни теб или някой друг - ами или надейте да обръщате внимание или просто не влизайте в този форум. Аз си мисля че никой с родословно куче не е обидил някой с неродословно , даже напротив всички са добре дошли и към тях всички се отнасят нормално.
А Melina и Peter_Тopsi имаха предвид че всяка втора седмица се намира някой, който да спори по въпроса с родословията ... Реално погледнато тези които са с родословия имат кучета Голден Ретривър (родословието и присъствието на кучето в племенната книга доказва това -тоест може да се проследи кучето много поколения назад) всички останали кучета няма как да се знае дали са от тази порода (тоест може някой дядо да е лабрадор или друг ретривър)
Георги Пеков
www.milinkamuk.com

If you think dogs can't count, try putting three dog biscuits in your pocket and then giving Fido only two of them. ~Phil Pastoret

Math is like love : a simple idea but it can get complicated.

Потребителски аватар
Lenard
Потребител
Регистриран: нед май 23, 2010 7:57 pm

Мнение от Lenard » вт яну 11, 2011 11:37 pm

Мястото от където сте се насочили да си вземете кученце е с доказано лоша история. Ако се зачетете из темите сами ще си направите извода. Все пак решението си е ваше и никой не може да ви се бърка.Ако искате съвет - не си вземайте от там. Ако не желая ви успех :)
На път сте да се сдобиете с любимо същество, което дай боже 15 години ще бъде с вас, така че обмислете го по-добре.След като породата не е важна за вас, дайте шанс за живот на някой изоставен мъник, често те са по-хубави по-умни от породистите, вместо да спонсорирате кучешки ферми :roll:
Изображение

kostadinoff
Потребител
Регистриран: съб яну 08, 2011 12:53 pm

Мнение от kostadinoff » ср яну 12, 2011 2:03 pm

Значи по принцип не обичам кавгите и се опитвам да ги избягвам.Родословно или не-важното да е обичано :).А относно кученцето,казах,че няма да го вземам от тая жена,а от познат ;).Другото,което е нищо не е уточнено време има,може и да се премисля. ;)

Потребителски аватар
lubomihaylov
Потребител
Регистриран: вт фев 12, 2008 9:35 pm

Мнение от lubomihaylov » ср яну 12, 2011 2:33 pm

Другари!
Три пъти ПАС! И две яки пики! :)

Потребителски аватар
mi6eto_i_ashley
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 10:52 am
Контакти: