Голди от Стара Загора

Снимки на вашите любимци
Потребителски аватар
Intenze
Потребител
Регистриран: вт мар 07, 2006 8:50 pm

Голди от Стара Загора

Мнение от Intenze » съб юли 22, 2006 2:15 pm

Това са последните "топли" снимки на Голди...много време не сме представяли нищо ..дано ви харесат;))))
http://www.bgphoto.net/photos/17537/o63 ... 687500.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/17537/o63 ... 875000.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/17537/o63 ... 218750.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/17537/o63 ... 156250.jpg
http://www.bgphoto.net/photos/17537/o63 ... 343750.jpg

Потребителски аватар
Intenze
Потребител

Мнение от Intenze » съб юли 22, 2006 2:20 pm

Ето още няколко забравени в "чекмеджето"
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
nyoni
Потребител
Регистриран: ср фев 01, 2006 8:11 pm

Мнение от nyoni » съб юли 22, 2006 3:26 pm

Браво на момичето! Колко голяма и хубава е станала!

Потребителски аватар
Peter_Topsi
Site Admin
Регистриран: ср ное 09, 2005 10:40 pm

Мнение от Peter_Topsi » съб юли 22, 2006 4:38 pm

Много е пораснала муцунката. Красавица :)

Потребителски аватар
Iglika
Потребител
Регистриран: пон ное 21, 2005 7:12 pm
Контакти:

Мнение от Iglika » нед юли 23, 2006 7:33 am

Каква голяма жена е станала !!! Хубавица е. Много ми се иска да я видя на живо и да я намачкам! Мисля, че си приличат със Зара - поне така по снимки :D

Потребителски аватар
Intenze
Потребител

Мнение от Intenze » нед юли 23, 2006 8:36 am

Иглика,мисля,че си права..аз също намирам огромна прилика между двете...а и това в крайна сметка би било най-нормалното нещо на света :D ..та нали са сестри?! :D :wink:

Потребителски аватар
Чарли
Потребител
Регистриран: съб яну 28, 2006 8:14 pm
Контакти:

Мнение от Чарли » нед юли 23, 2006 1:28 pm

Много е пораснала съименничката ни.Аз съм я виждала като бебе на снимките.Да расте жива и здрава!
Изображение

*Такъв е Животът*
www.lorindelybg.webs.com

freya
Потребител
Регистриран: вт ное 22, 2005 12:43 pm

Мнение от freya » пон юли 24, 2006 11:31 am

Бре какво голямо, хубаво куче!
:D
И водата не му е чужда гледам!
А като гледам как сте на излет, май и кокалчета са изпаднали от барбекюто... Случайно. :wink: Щото нали сме строги иначе.
Ох, отпуската идва и ще наводним сайта със снимки с вода и куче! Пригответе парцали, ако прокапе от много вода!
Но да не се отплесвам Голди си е мноо убава! Малките в София на това му викат "Мноо е яка"!
А как сте с белите?
Няма вести напоследък?! Укроти ли се или просто се примирихте!
Аз септември за последно ще направя възстановителен ремонт и дано да сме свършили обезобразяването на жилището.
Моята сега се специализира в крадене на чужди играчки! Всичко краднем - топки, рингове, фрисбита, каквото падне. Аванта да е :wink: . Току притърчи някой стопанин и започва с умолително-заплашителен тон "Моля, да си ми върне кучето ви това или онова, щото го взе вероломно и от изненада".... Срам мъй :oops: , но все се надявам един ден дано да домъкне некой изпаднал портфейл, ама по-дебел и по-валутен :wink: , та да и платим храната до края на годината поне. А тя клечки ми влачи.
:roll:
Фрея-Белята
Всички гризат, някои гризат повече!

Потребителски аватар
Intenze
Потребител

Мнение от Intenze » вт юли 25, 2006 5:31 pm

:)))))Данчо,/както винаги/ цяло приключение е да те чете човек!!! :D
Няма нужда да казвам,че ме разсмя..Голди в момента ме гледа -чинно седнала до мен -и се чуди:"таа наред ли е въобще?! :shock:
Ох,вода ще има..при това много..... и миризми от барбекю ще има..то сега ако няма..кога?! :wink:
Беличките..тази толкова незначителна думичка,като сбор от буквички,а какви главоболия крие само!!! :lol: У дома е "света вода ненапита"..дето се вика:в окото й да бръкнеш-"благодаря" ще ти каже..ОБАЧЕ...НАВЪН.../следва леееека тишина/..навън си имаме барче..наричаме го "нашето"барче,защото там се чувства като у дома си,като я заведохме първия път си хареса леко-рохкавата пръстчица,която скромно бе разстлана с цел там/един ден /да покарат нежни цветчета.Но..аранжорите бяха забравили да предупредят за намеренията си нашата малка пакостница...като си започна "стандартното" ровене/понякога си мисля,че в предишен неийн живот е заровила нещо там и сега си го търси/..се оформи първо лека тръпчинка..сега си е направо ямичка;))) Серивтьорката..кой знае защо на първото ни гости на барчето я помислила за прасе,моля ви се/решила,че си водим на каишка прасе-може би го е свързала с упоритото ровене в прахоляка/..умря от изненада и смях като разбра,че става въпрос за куче-кандидат за миньор.От тогава като ни види момичето се изчервява,а ние предупреждаваме,че И тоя път сме с "прасето";))) :D :D :D
Водата я "ядем"...не зная вашите питомци как са ,обаче ние си умираме от кеф да "гризем"повърхността на водата и се вбесява,че не "захапва"кой знае какво ..вместо да се откаже се настървява повече;))) с една дума ,както малките в Ст.Загора му викат "МНОО СУПЕР ЯКА!!!!" :wink: :D :wink:
Клечките представляват интерес само ако са търсени от другите кучета,тогава ги размахва под носа им с танцова стъпка и високо вирната глава..че и лае ако искат да я опитат...като охрана на трезор се справя..това огромни немски овчарки,това колита...няма значение всички са налани и напъдени.... :lol:
това е май за сега...друго ако има -пак ще пиша!!!
с поздрав най-сърдечен,твой приятел вечен...ВЕСЕЛ ПАТИЛАНЧО :wink:

Потребителски аватар
Iglika
Потребител
Регистриран: пон ное 21, 2005 7:12 pm
Контакти:

Мнение от Iglika » ср яну 03, 2007 9:27 pm

Ето ги новите снимки на Голди от Нова година!
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Чарли
Потребител
Регистриран: съб яну 28, 2006 8:14 pm
Контакти:

Мнение от Чарли » пет яну 05, 2007 9:42 am

ПУ, ПУ, ПУ !
Колко е пораснала !
Хубавица!Да ви е жива и здрава!
Изображение

*Такъв е Животът*
www.lorindelybg.webs.com

freya
Потребител

Мнение от freya » пон яну 08, 2007 8:54 am

Пораснала, а пък и с характер!
Пръчка вземе ли не пуска!
В главата - бащичко!
Пу да не са му уроки!
Добре, че Тихомир се уреди с нов телефон та да видим нови снимки най-подир! :wink:
Фрея-Белята

Потребителски аватар
Intenze
Потребител

Мнение от Intenze » чет яну 11, 2007 8:54 pm

Данчоооооо,Данчо...за тия снимки ..я сега седни пред монитора и се вгледай в качеството/аз ще си взема кола и ще почакам докато гледаш :wink: /Да ти прави впечатление нещо? :wink: ...аз щото мога да помогна с впечатлението:снимките са качествени и са правени както трябва :D ох..не благодаря на Тихомир за тях,а на Иглика,защото са нейни ,правени с нейния фотоапарат:)))
Наистина са страхотни,като гледам...понякога се кефя и си казвам:БОЖЕЕЕЕЕ...ТОВА НАШЕТО КУЧЕ ЛИ Е? :roll: :roll: :wink:

freya
Потребител

Мнение от freya » пет яну 12, 2007 9:52 am

Ами браво на Иглика, тя е нещо като хроникьор, отразява всички събития около кучетата!!! :D Браво и на кучето!
Щото Тихомир нали има нов супер телефон, та си мислех, че той е правил снимките!
Не е важно кой, важно е, че фотографията е обективен процес - хубаво куче- хубава снимка. Освен това вашето го бива да позира!
Моята гад трябва бая да я дебнеш, за да я хванеш на поза.
А насочиш към нея обектива и веднага идва да гледа какво е това и дали става за игра :? !
ФБ

sa6ik
Потребител
Регистриран: съб авг 18, 2007 2:48 pm

Мнение от sa6ik » чет авг 30, 2007 12:31 pm

Изображение

Изображение

Отговори