Български Голдeн Ретривър Клуб!

ДО НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ПОСЕТИТЕЛИ преди да поискате активация
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> !!!ВАЖНО!!! за НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ПОСЕТИТЕЛИ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Peter_Topsi
Site Admin

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 14, 2009 1:38 pm    Заглавие: ДО НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ПОСЕТИТЕЛИ преди да поискате активация Отговорете с цитат

Здравейте,
Добре дошли във форума на Български Голден Ретривър Клуб.

Ако желете вашата регистрация да бъде активирана, моля представете се във темата - АКТИВИРАНЕ НА РЕГИСТРАЦИИ

Преди да го направите, моля имайте впредвид следното.

Българският Голдeн Ретривър Клуб е учреден на 01.05.2005г. (Великден). Основната ни цел е съхраняването, развитието и популяризирането на породата Голдън ретривър в България. БГРК обединява усилията на хора, желаещи да работят именно в тази насока. В клуба се извършва само чистопородно развъждане, при точно спазване на изискванията на официалния стандарт относно расовите белези на кучетата от тази порода.
Нашият клуб е и мястото за общуване и взаимопомощ между собствениците на голдъни в България. Клубът осигурява на членовете си помощ и консултации по всички въпроси, свързани с отглеждането, обучението и развъждането на техните любимци.

Ако сте наши единомишленици, ДОБРЕ ДОШЛИ!

Ако смятате че вашият любим голден ретривър, независимо че не отговаря на изискванията за развъдна дейност трябва да даде поколение, ние нямаме нищо против, НО мястото Ви не е при нас.

Благодарим за разбирането
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lubomihaylov
Потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 14, 2009 10:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост

МнениеПуснато на: Вто Май 19, 2009 5:41 pm    Заглавие: Re: ДО НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ПОСЕТИТЕЛИ преди да поискате актив Отговорете с цитат

И аз съм съгласна чакам одобрение
Върнете се в началото
люлюш
Потребител

Местожителство: София,Люлин

МнениеПуснато на: Вто Май 19, 2009 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също съм съгласна и се надявам след извесно време да се присъединя в голдънското семейство с едно малко златце Smile
Гост

МнениеПуснато на: Чет Май 28, 2009 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет! Very Happy Съгласни сме и чакаме активиране. /RONI_moreli/
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Съб Май 30, 2009 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да и аз съм съгласен и чакам одобрение.
Върнете се в началото
goldroks
Потребител

Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Съб Май 30, 2009 2:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Anonymous написа:
Да и аз съм съгласен и чакам одобрение.

Напишете си потребителското име под което сте се регистрирали. Wink
Гост

МнениеПуснато на: Вто Юли 07, 2009 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз имам желание да се регистрирам, името под което искам да се регистрирам е cvetusha имам малко голденче
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Пет Юли 24, 2009 3:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз давам съгласие! Smile

User name: saradeizy
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Съб Сеп 05, 2009 10:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласна
Usen name:goldenr
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Пет Сеп 18, 2009 3:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zdravejte.iskam da se registriram burzo,za6toto namerihme pqsy4en golden na 1,5-2 godini i iskam da si go vurna na sobstvenitzite vuzmogno naj-burzo.username-marko

Моля, пишете на кирилица

Мелина
Върнете се в началото
prolet
Гост

МнениеПуснато на: Вто Окт 06, 2009 12:03 pm    Заглавие: chakam odobrenie Отговорете с цитат

user prolet_vasileva

Здравейте, казвам се Пролет от Варна искам да си купя 1 здраво кученце с родословие и много се радвам, че попаднах на Вашия сайт. Надявам се тук с Ваша помощ да стана горда собственичка на 1 прекрасно създание.
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Пет Окт 09, 2009 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,казвам се Стефан. На 43 години съм. Влюбен съм в тази порода от над 20 години,в същност не си спомням тчзно ,но от момента в който прочетох 'Пазители'. До пролетта имах куче Мечо,порода трицветно гонче,което почина на 16 години. Винаги съм си мечтал да имам Ретривър и сега му е времето за това...

steaven
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Нед Окт 11, 2009 11:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен , GALAB Smile
Върнете се в началото
Мони
Гост

МнениеПуснато на: Сря Окт 14, 2009 2:01 pm    Заглавие: Моля помогнете. Отговорете с цитат

Здравейте.Казвам се Дани на6г.от гр.Перник много искам да си имам Голдънче,ще го гледам добре и ще го обичам много. Дали не бихте се съгласила да ми помогнете да намеря своя приятел,да си играя с него и да го обичам.Започнах да събирам парички да си купя но съм събрал само 45лв.Моля пишете ми на Е-майл.simonakan4eva.abv.bg БЛАГОДАРЯ .
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> !!!ВАЖНО!!! за НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ПОСЕТИТЕЛИ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети