Български Голдeн Ретривър Клуб!

Кира нашата малка гордост
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Нашите любими кучета
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Кари
Потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 15, 2013 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Много здраве ви желая на вас и вашето кученце. "Звучите" ми като хора, които вече си обичат кученцето достатъчно и не са го взели по други причини, освен да си го отгледат - така че, и да не се окаже чистокръвно голдънче, ще си го харесвате и обичате! Желая ви да е здраво и да му се радвате дълги години.

Ние си купихме кученцето от магазин - и идея си нямахме, че това "не бива" да се прави. Беше спонтанно решение, с което в момента сме адски щастливи. Видяхме Кари един ден на витрината, след 1 седмица я видяхме пак и се оказа, че не сме спирали да мислим подсъзнателно за нея. След още една седмица просто заговорихме за това, напуснахме мебелния магазин, в който се намирахме в момента и отидохме до зоо-магазина и си я взехме. По пътя само се молехме тя още да ни чака там. За породата зачетохме една на следващ етап, въпреки че винаги сме харесвали голдън ретрийвъри и сме знаели, че някой ден, когато условията вкъщи го позволяват, ще си вземем такова куче. Е, условията вкъщи не са перфектни - живеем в 2-стаен апартамент 4 души, но и за Кари намери своето място в него. Децата ми са много щастливи, ние с мъжа ми също! Тя е едно страшно красиво, кротко и много умно куче и си има характер. Обичаме я и се надяваме дълги години да ни радва!

Та така, осиновители на Кира. Още веднъж ви желая едно здраво и щастливо куче. От мен и Кари целувки, мачкане и чесане по коремчето!
Потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 15, 2013 9:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте !!! Много се радвам , че писахте . От както се представихте и качихте снимки не мога да спра да гледам снимките на Кари . Тя е ПРЕКРАСНА ! ( Дори си ги свалих на телефона Rolling Eyes Rolling Eyes )
Ние с Димо също не сме в идеалните условия . Той е от Ловешко а аз от София и двамата работим на едно и също място и сме от 1 год заедно.
От малка съм любител на животните имали сме много (не точно в къщи , но пак съм имала постоянен допир с много от тях) Винаги съм искала да се грижа за някое кученце , но баща ми не разрешаваше ! Когато търсехме апартамент на Димо винаги питах хазяите '' може ли домашен любимец ? '' И най-сетне намерихме апартамент който да отговаря горе-долу на очакванията ми и позволение да си вземем кученце .
Породата 'голден ретривър' я заобичах още преди 3 години - бях си казала това ще бъде . Преди да взема Кира бях чела , ( но не достатьчно ) за зоомагазините и борсите , но се подведох ... В началото се ядосвах , но вече не - няма смисъл . Сега от 1 месец (от както Кира е с нас ) не живея при нашите и с приятелят ми сме в различни смени, за да можем да се грижим възможно най-добре за нея !
Поздрави от Кира , Петя и Димо Smile
ilibozhkova
Потребител

МнениеПуснато на: Пон Апр 22, 2013 12:00 pm    Заглавие: Кира нашата малка гордост Отговорете с цитат

И аз като Петя си купих кученце от този развъдник dogkennelbg.com,просто търсих обяви и попаднах там и като съм си наивна и все бързам си го купих като взех решение веднага не съжалявам,но сега е болничък и го лекувам.Петя ти кога си го купи?

Последната промяна е направена от ilibozhkova на Съб Апр 27, 2013 9:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
eli i maxi
Потребител

МнениеПуснато на: Пон Апр 22, 2013 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля незабавно да редактирате мнението си и да напишете КОРЕКТНО и правилно името на "развъдника" от който сте купили болното си куче!!!

Развъдник Dog'n'roll няма и не е имал кученца през последните 13 месеца.

Петя е написала " http://www.dogkennelbg.com/", е това няма нищо общо с развъдник Dog'n'roll. Много е грозно да клеветите хора, нямащи нищо общо с вас, само за да си почешете пръстите на клавиатурата!
ilibozhkova
Потребител

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 10:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

леелеее ужасно съжалявам за грешката,моля приемете моите искрени извинения,просто съм с малко дете и явно ме е разсеяла и по грешка съм го написала,тъй като четох за него.Става въпрос за dogkennelbg.com не купувайте от този сайт.Още веднъж моля за извинение за огромната грешка!Sad
Върнете се в началото
ilibozhkova
Потребител

МнениеПуснато на: Съб Апр 27, 2013 9:12 pm    Заглавие: Re: Кира нашата малка гордост Отговорете с цитат

ilibozhkova написа:
И аз като Петя си купих кученце от този развъдник dogkennelbg.com,просто търсих обяви и попаднах там и като съм си наивна и все бързам си го купих като взех решение веднага не съжалявам,но сега е болничък и го лекувам.Петя ти кога си го купи?
Върнете се в началото
Petia
Потребител

МнениеПуснато на: Чет Май 02, 2013 10:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей ilibozhkova на 14 февруари ми я докараха беше на два месеца и да наистина имах много проблеми с нея , но за мое и нейно щастие сега вече всичко е наред здрава е много игрива и изключително умна и послушна ! Моят съвет също е не купувайте куче от http://dogkennelbg.com/ -1) защото има вероятност ( на 99 % ) кучето да има проблеми
2) защото ще ви кажат ще пристигне при вас в 18 :00 , но по някаква причина ще ви звъннат в 1-2:00 през нощта и ще ви кажат елате си я вземете от еди къде си ..
3) в сайта пише , че храната е безплатна , но всъщност не е така и плащате повече от договореното !
И на мен не ми се даваха 1000 са куче с родословие , но ако нямате късмет лекарствата , инжекциите и воденето при доктори ви скача на много повече Wink
Petia
Потребител

МнениеПуснато на: Вто Юли 30, 2013 6:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[ img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q77/s720x720/971687_601992203156375_1807350750_n.jpg[/img]
Оф нещо не мога да кача снимки .
Някой може ли да ми помогне ?
Следвам стъпките от тук http://bulgoldens.com/forum/viewtopic.php?t=1713
на точка 6 от инструкциите ми показва снимката и черен екран пробвах с F5 и не става Sad
ana_crime
Потребител

МнениеПуснато на: Вто Юли 30, 2013 8:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От същата тема

Цитат:
Ако отново не излизат снимките погледнете да не сте сложили отметка на "Изключи BBCode в това мнение" ТАМ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА ОТМЕТКА !!!

Също така [ img] трябва да е слято - [img].

Иначе адресът на снимката е коректен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Petia
Потребител

МнениеПуснато на: Сря Юли 31, 2013 12:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Petia написа:
[ img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q77/s720x720/971687_601992203156375_1807350750_n.jpg[/img]
Оф нещо не мога да кача снимки .
Някой може ли да ми помогне ?
Следвам стъпките от тук http://bulgoldens.com/forum/viewtopic.php?t=1713
на точка 6 от инструкциите ми показва снимката и черен екран пробвах с F5 и не става Sad

Petia
Потребител

МнениеПуснато на: Сря Юли 31, 2013 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сърдечни благодарности за бързия отговор Rolling Eyes
Отдавна не съм си писала в темичката и смятам да отчета малко дейност . Вече на почти 8 месеца Кира още прави белички във вкъщи, яде стените , но толкова е миловидна , че на мама и е трудно да и се кара .

На река Искър

Докато разбере пясъка дали е вкусен бая изяде - не , не Плюй понякога действат , но понякога НЕ ...

Щом не ми даваш да тичам на хората по кърпите съм сърдита ....

Едно момиченце на плажа само ме гушкаше и ми хвърляше топка в морето , която се научих да нося

Много обичаме да се борим с моя батко

7 дена на морето и 4 дена на язовир и се отразиха много добре личеше си , че и харесва разнообразието ,но когато се прибрахме 2 дена беше в депресия все едно гледаш съвсем друго куче .. Smile
Petia
Потребител

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2013 6:01 pm    Заглавие: Честит рожден ден на моето усмихнато кученце ! Отговорете с цитат

Да ми е жива и здрава Smile

Тортата е изработена от майстор ''Мишето" за което и благодаря много

С голям кеф изядохме вече 2 парченца !
vesi_burt
Потребител

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Чет Дек 05, 2013 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит Рожден Ден, Кира, красавица сладка Laughing
Потребител

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2013 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Честит рожден ден Кира! Страхотна торта, но защо не виждаме как се изяжда Cool ?
marina kojuharova
Потребител

Местожителство: София-Ситняково

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2013 4:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ви е живо и здраво хубавото момиче!
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Нашите любими кучета Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети