Български Голдeн Ретривър Клуб!

Намерен голдън в София

Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Изгубени или намерени
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maggie

МнениеПуснато на: Пон Дек 16, 2013 1:00 pm    Заглавие: Намерен голдън в София Отговорете с цитат

От фейсбук:
Това е Мери Намерих я преди 10 минути пред моята врата, нахраних я, изглежда ужасно всичките кокали са и от вън, изглежда много добричка моляви хора някой да ми помогне. Не мога да се погрижа за нея, имам 2 кучета Лабрадор и Овчарка, котка и бебе на 11 месеца. Не мога да прибера и не мога да я оставя и във входа, хората са много лоши тук. Постелих и едно одеалце Ако може някой да реагира да прибере. Милата много ми е гадно че не мога да и помогна. Ако иска някой да я прибере ето моят номер 0876829528. Ако не ми пишете лично съобщение.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151818478027546&set=o.108482009173242&type=1&theater

Не знам дали е голдън, но поне на мен ми прилича. И все пак, дано си я намерят и се погрижат за нея Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Изгубени или намерени Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети