Български Голдeн Ретривър Клуб!

СНИМКИ НА УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ ФОРУМА!!!!!
Иди на страница 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Фото галерия
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
freya
Потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 9:47 am    Заглавие: СНИМКИ НА УЧАСТНИЦИТЕ ВЪВ ФОРУМА!!!!! Отговорете с цитат

НОВА ТЕМА!
Не знам дали и на вас не ви писна да си говорим на "ник-ове", без да знаеш дали зад ник-ът стои мъж или жена (мен например много хора ме възприемат за жена - Фрея, а по всички полови белези май съм мъж), да можеш да си представиш човека, да си спомниш дали си го виждал в училището и пр. Добре е да се познаваме и с професии, интереси и пр.
Аман от Интернет анонимност!
Та плахо бих искал да основа тази тема, в която всеки, пожелал не-анонимност да прати своя снимка и ако желае да да напише 2-3 думи за себе си.
За да дам добър пример и да стана отличник ще започна от себе си:

Зодия - виж по-горе - Овен (снимката е от преди 2 години, правена от мои ученици, за рогата питайте жената)
Старо куче на 52 г., от София
Женен с две поотраснали деца + едно космато непораснало Фрея
Професия видеоанализ и криминалистическа фотография в Института по криминалистика (т.е. айн-цвай - полицай)
Интереси: тенис, ски, ФК Ливерпул, музика (БЕЗ чалга), писане в кучешки форум
Ами това е. "Перфектна" личност Wink
Граждани, напуснете анонимността! Присъединявайте се!
Very Happy Фрея-Белята (Данчо)
tedi_stoianova
Потребител

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 11:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Включвам се и аз. Laughing

Казвам се Теди. На 22 години съм, зодия скорпион.
Студентка съм - специалност "Туризъм", последна година. Работя като главен специалист в МО.
Обичам да слушам музика, да ходя на кино, да пътувам. Обичам да излизам с приятели и да се забавляваме.
Обичам животните и това е второто ми куче.
Еми мисля, че е това. Wink
Поздрави: Теди и Ара.
Потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 12:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Данчо с разбиващо представяне - сега пък рога! Laughing Laughing Laughing

Много хубава тема, така от анонимните никове се запознаваш с реални лица.
Това съм аз Иглика на 30 години от София

Семейството ми включва Мартин, моя приятел и опора в живота и два лабрадора - дисплазни и любими Баркли и Багира!

Скоро очакваме увеличение на семейството с още един член, непременно ще ви го представя, живот и здраве да се роди!

Това е от мен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Silvia
Потребител

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 12:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз, дете и куче - преди 3 месеца Wink Казвам се Силвия - 33години Cool , преподавам в колеж. Но основното ми занимание е е да си гледам детето и кучето, всъщност вместо две деца, май имам две кучета Laughing Така си играят двамата, че е трудно да се оприличи дали са като две деца или две кучета Wink

Последната промяна е направена от Silvia на Пет Яну 26, 2007 2:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Valia & Kara
Потребител

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Винаги съм за такива идеи Wink, защото държа да няма анонимници, а всеки да е открит в отношенията си с другите и...всъщност къде без мен Laughing
Казвам се Валентина Кънева, на 22 години(все още). Уча Публична Администрация в СУ и се надявам някой ден да не съм държавен служител!
Зодия Близнаци, особено се гордея с рожденната ми дата...24 май Wink Дано да ми е на късмет в живота! Обожавам си кучето, независимо колко е болно, a винаги ще съм и благодарадна, че тя беше причината да започна да се интересувам от кинология и всичко свързано с нея. Ще съм щастлив човек, ако някой ден работата ми е свързана с кучета. Интересите ми са свързани с пътуванията и запознаване с нови хора, с тениса и...още много други неща. Wink

И за съжаление порастнах такова...из лято 2006(ех...)

"]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
freya
Потребител

МнениеПуснато на: Пет Яну 26, 2007 1:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Поясниние от знаещите!
Валя Не винаги е толкова рошава, но винаги е толкова усмихната!
От Ръководството на домсъвета
Чарли
Потребител

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Нед Яну 28, 2007 11:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъй като аз все съм зад обектива - Гери от Пловдив с куче Голди, а и с повечето се знаем/но обещавам при първа възможност да кача снимка/ си позволявам да сложа този линк за Голди:
Пресен, пресен от днес.
http://www.vbox7.com/play:668ee653

*Такъв е Животът*
www.lorindelybg.webs.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
evelanto
Потребител

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 1:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Зравейте на всички ! Прекрасна идея Данчо ! Но за съжаление незнам как да кача снимка тук във форума и то в тази тема, не с линк адрес а така както вие ! Попитах в друга тема как става,пратиха ми линк адрес от който разбрах само как да прикача аватар и че трябва да е под 9 КВ,но аз искам да прикача снимка ! Аз мога да намалям снимки и го направих-от 2000 КВ ги намалям на по 70 КВ ! Но и така пак не разбрах как да прикачвам директно ! Ето сега пиша и не виждам някъде около прозореца да има "прикачи файл" или нещо подобно ?! Моля,ако на някой му се занимава-обяснете ми ! Мога да боравя с компютър но изглежда нещо ми убягва ! Embarassed
Върнете се в началото
Алекс
Потребител

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 2:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

evelanto, снимката която искаш да покажеш тук във форума първо трябва да си я качила в някой сайт и да я имаш като линк! След това този линк го копираш в темата, в която искаш да покажеш снимката, маркираш го и натискаш IMG ( предпоследното правоъгълниче над полето за писане ). Дано си ме разбрала!
Съжалявам много за оффтопика!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Iglika
Потребител

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 9:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Чарли написа:
Тъй като аз все съм зад обектива - Гери от Пловдив с куче Голди, а и с повечето се знаем/но обещавам при първа възможност да кача снимка/ си позволявам да сложа този линк за Голди:
Пресен, пресен от днес.
http://www.vbox7.com/play:668ee653

Много, много е порастнала тази Голди. Аз наистина отдавна не съм я виждала. Вече прилича на истинска дама със сериозна изражение на лицето.
Върнете се в началото
vasimira
Потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това съм аз, казвам се Запрян, но всички ме наричат Панко. На 45 години съм. Малко остарял и доста овехтял. Занимавам се с търговия. Женен с две дъщери. Зодия риби съм. Мечтаещ за къща с голям двор, която е на път да се осъществи, за да мога да изпълня и следващата си мечта. Тя е един хубав мъжки Голдън, защото около мен всичко е жени, дори и котката... Shocked

А това е моята любов- Рива, която направи живота ми и тежък, и добър, особено със зимните плувания Very Happy Very Happy [/img]
Върнете се в началото
Janis
Потребител

Местожителство: Благоевград

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 3:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет.

Аз съм Жени, приемам студенти в Американския университет в Благоевград, благодарение на двете си красавици в къщи нямам време да остарявам и овехтявам (Панко, ма хич не си прав за възрастта), защото вечно тичаме, бършем крака, събираме косми и вършим прочее други интересни занимания.
Кучетата винаги са ми били страст, но това не пречи да си гледкаме всякакви животинки други.
И сме си само женска компания, както казва дъщеря ми - "и хлебарките са ни женски"Wink а тук на линка имаме малко снимчици...

http://picasaweb.google.com/evgenia.pendeva/Dogs/photo#5025417701389729842
Върнете се в началото
Marini
Потребител

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 5:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Janis,
като гледам снимката на Багирка на бейзболното игрище и се чудя колко ли кебапчета е опукалаSmile)
Sorry за offtopic-a, скоро и ние ще се включим с геройски снимкиSmile
Върнете се в началото
Красен
Председател на БГРК

Местожителство: Бургас/София

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 7:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето ме и мен, с дъщеря ми (3г., голямата надежда на БГ кинология) и Арчи (4.5 г., обикновен голдън с фалшиво родословие, но супер пич и верен другар):

Казвам се Красен Хаджиев, на 34 години, от Бургас и къде ли не още... Женен, с дъщеря Виктория Ясмин и мъжки голдън Арчи

В момента нямам постоянна работа и си уплънявам времето с малко частен бизнес, семейството, кучето... и клубни въпроси. Иначе обикновено изпълнявам мениджърски функции в международни компании.

Интереси: освен кучета, карате (черен колан от 1992 г.), тенис, футбол, музика (без джаз), море, море и пак море - с бира, естествено!

Председател на БГРК от 01.05.2005 г.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
Valia & Kara
Потребител

МнениеПуснато на: Пон Яну 29, 2007 8:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Красен написа:
карате (черен колан от 1992 г.)

Shocked Shocked Е, сега вече ми взехте страхът, г-н Хаджиев Wink

П.С. Настрана шегите, супер!

"]
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Български Голдeн Ретривър Клуб! Форуми -> Фото галерия Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Следваща
Страница 1 от 17

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети