До УС на БГРК

Потребителски аватар
Peter_Topsi
Site Admin
Регистриран:ср ное 09, 2005 10:40 pm
До УС на БГРК

Мнение от Peter_Topsi » нед фев 28, 2010 8:26 pm

Здравейте,
от доста време избягвам да пиша във форума, дори и когато срещу мен се пишат абсолютни лъжи и обиди от страна на един човек, на който дори ме е гнус да му споменавам името.
Този път обаче нещата излязоха доста извън нормите за нормално поведение. В момента започнаха да се сипят лъжи и срещу БГРК. Имайте впредвид, че доста от новите членове не знаят истината и тези лъжливи и заядливи писания могат да навлекат огромна вреда на клуба. Аз дори вече не съм член на БГРК, но никога няма да престана да помагам на собствениците на голдъни.
Моля, УС на БГРК да излезе с официално становище относно родословието на Топси, за което лично сме пътували с Ели до Унгария и чакахме 1 седмица за издаването му.
Ще позволим ли на един комплексиран властолюбец да сипе лъжи за клуба и неговите членове и учредители?
Дори се замислям да заведа дело за клевета, но познавайки съдебната система в България не зная дали си струва.
За съжаление в нашата страна все още работи максимата: Аз да кажа, че сестра ти е курва, пък ти ходи обяснявай, че нямаш сестра.

Неси
Потребител
Регистриран:чет ное 10, 2005 2:51 pm

Мнение от Неси » пон мар 01, 2010 9:22 am

Пепи, Ели, и аз се канех да ви предложа нещо такова. Мисля, че най-добре е да процедираме така: да изпратим запитване до Унгарската федерация за потвърждение на родословието и да постнем отговора във форума от името на БГРК. Как мислите?

Потребителски аватар
Peter_Topsi
Site Admin

Мнение от Peter_Topsi » пон мар 01, 2010 12:59 pm

Нямам нищо против да направите каквито прецените за нужно проверки. Ако ви е необходим оригинала на родословието ще ви го предоставим. Вече ми писна от гнусните лъжи на този плужек. За съжаление той е само рупор на един друг човек, който винаги остава в сянка.

Унгарският номер на еьпортното родословие е с номер - Gold.r. 2524/03 издадено на 25/02/2004г.
Българският е РК 03605/04 от 29/04/2004 (Стела много внимателно го провери в БРФК преди да го регистрира)

Топси е записан и в сръбската ПК под номер JR73994 ZR

Неси
Потребител

Мнение от Неси » пон мар 01, 2010 1:51 pm

Знам, че е проверявано разбира се, има си и ПК номер,но срещу отговор от унгарската федерация просто никой повече нищо не може да каже. Едно е да кажем просто "ми то родословието е регистрирано в БРФК, значи е истинско", друго е да му плеснеш в лицето на Бойко офциално потвърждение. Естествено това може да бъде направено само с ваше съгласие. Това е личното ми мение де, нека и другите кажат.

4u64ica
Потребител
Регистриран:ср ное 09, 2005 11:47 am

МНЕНИЕ

Мнение от 4u64ica » пон мар 01, 2010 2:47 pm

Не мога да оставя с мълчание написаното до тук. Предложението на Ива може би е най-правилно и като член на УС заедно с нея ще подготим и изпратим запитване.

Не смятам, че се налага да се внасят разяснения и обяснения в редиците на членовете на форума, понеже всеки познава Пепи и Ели и не би повярвал това, което им се "преписва" да е варно.

Потребителски аватар
Peter_Topsi
Site Admin

Мнение от Peter_Topsi » пон мар 01, 2010 3:31 pm

Съгласни сме с абсолютно всякакви действия, които ще докажат истината. Пуснете мейл до МЕОЕ със запитване за собствениците на това куче. Собственик се води Ели.

topsi
Потребител
Регистриран:пон ное 21, 2005 6:02 pm

Мнение от topsi » пон мар 01, 2010 3:34 pm

Не смятам, че се налага да се внасят разяснения и обяснения в редиците на членовете на форума, понеже всеки познава Пепи и Ели и не би повярвал това, което им се "преписва" да е варно.

Напротив, много малко хора ни познават и впечатлението е че сме направили нещо нередно.Та за това нека унгарците кажат и да се посне отговора.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран:ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » вт мар 02, 2010 2:25 am

Съжалявам, че чак сега се включвам, но съм в Женева (Ива знае) и досега нямах интернет, а и се прибирам в хотела само за няколко часа.

Ще взема лично отношение по въпроса, но искам да се прибера, и да напиша каквото имам да казвам. Плюс това получавам доста ценна информация от чужбина във връзка с първоначалната тема на проблема, която също ще споделя.

До скоро!

Потребителски аватар
Peter_Topsi
Site Admin

Мнение от Peter_Topsi » пет мар 05, 2010 9:39 am

Ще очаквам с нетърпение мнението ти по въпроса Красене, както и мейла от МЕОЕ, тъй като другата седмица имам среща с адвокат за да дискутираме дали можем да заведем дело за клевета и обида.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК

Мнение от Красен » пет мар 05, 2010 11:35 am

Ще пиша по-късно днес...

Неси
Потребител

Мнение от Неси » пет мар 05, 2010 12:21 pm

Говорих с Юлия, каза че тези запитвания ги прави БРФК, така че й давам инфото.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК

Мнение от Красен » пет мар 05, 2010 7:21 pm

Добре, супер.

Аз съм готов с първата част от информацията за крипторхизма, силно се надявам да успея тази вечер да я постна. Както и да отговоря на "некои размисли" относно БГРК...

Потребителски аватар
Peter_Topsi
Site Admin

Мнение от Peter_Topsi » чет апр 01, 2010 8:24 pm

Дали ще може да помоля УС на БГРК да оповести публично отговора на МЕОЕ, относно родословието на Топси, защото лично за мен, долните лъжи на Душко и Бойко вече ми идват вповече.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК

Мнение от Красен » чет апр 01, 2010 8:54 pm

Разбира се. Аз ще пиша, както обещах.

За Бойко ясно, а защо и Душко?

Потребителски аватар
Peter_Topsi
Site Admin

Мнение от Peter_Topsi » чет апр 01, 2010 9:24 pm

Защото зад цялата тази помия стои Душко, но в крайна сметка няма значение... Бойко е рупора

Заключена