Предложения за сайта и форума

Тук може да давате предложения и препоръки за развитието на форума
Valia & Kara
Потребител
Регистриран:съб ное 19, 2005 2:08 pm
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » пон авг 13, 2007 7:56 pm

Красене, не говорим за развъдчиците, говорим за база данни на нашите си родословни и неродословни голдъни, членове на клуба.

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран:ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » вт авг 14, 2007 8:30 am

База данни има, фотогалерията не е задължително условие за нея.

Предполагам, че няма проблем да се отвори нов раздел на сайта (а не на форума) с такава цел. Само че естествено всеки трябва сам да си изпрати снимките и данните на админ-а, за да бъдат поставени.

Иначе ако трябва да говорим дали един клуб трябва да поддържа фотогалерия на кучетата на членовете си - поне от личен опит мога да заявя, че не съм срещал подобна практика.

cydonia
Потребител
Регистриран:нед юли 02, 2006 6:51 pm

Мнение от cydonia » пет авг 31, 2007 11:58 am

Не пиша често тук, но преглеждам сайта всеки ден и черпя информация и знания от вас за отглеждането на моя сладур.
Това което ме затруднява най- много е, като имам евентуално питане или проблем, в повечето случаи е обсъждано и съм сигурна че има тема или най-малкото е споменато в друга подобна, но откриването ми коства доста часове. С изглед, че потребителите ще стават все повече и въпросите ще се повтарят многократно, бих искала да попитам дали не е възможно да се направи търсачка по ключова дума. Така мисля ще се намалят максимално повтаряните теми и най-вече ще е по лесно за всички.

ПП извенете ме ако е обсъждан и този въпрос

Потребителски аватар
vlads
Потребител
Регистриран:пон май 07, 2007 11:51 pm

Мнение от vlads » пет авг 31, 2007 12:09 pm

Ами форума си има търсачка - намира се най-горе точно под заглавието "Български Голден Ретривър Клуб" - [Търсене].
Нещо такова ли имаш в предвид или твоята идея е по-различна?

Потребителски аватар
Buddy21
Потребител
Регистриран:пет юли 13, 2007 9:43 am
Контакти:

Мнение от Buddy21 » ср сеп 05, 2007 9:43 am

Може да сложим още емотикони,да направим страниците на форума по-пъстри. :roll: Също така ще е хубаво да има кош4е,в което да се събират непотребни материали.

Потребителски аватар
Buddy21
Потребител
Контакти:

Мнение от Buddy21 » пон сеп 10, 2007 11:51 am

Някои от потребителите понякога нямат кирилица или пък им е по-удобно на латиница.Затова ето едно предложение:

Ако нямате кирилица, ето няколко преводача от латиница на кирилица [ONLINE]:
http://kredor.com/lat2bg/
http://2cyr.com/
http://fentazysvqt.hit.bg/prewod.html
http://lat2cyr.hit.bg/

Надявам се да ви е от помощ! :wink:

Потребителски аватар
Buddy21
Потребител
Контакти:

Мнение от Buddy21 » нед ное 11, 2007 9:17 am

Tъй като винаги забравям да намаля размера на снимките си преди да ги ка4а и е много неудобно когато дадената страница от форума се разшири,искам да питам - не е ли възможно автомати4но да се намаляват снимките? :?: :?

Valia & Kara
Потребител
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » съб фев 02, 2008 10:05 am

Маги, виждам че никой не ти е отговорил за последните предложения. И аз искам други е-иконки, ама не знам кога ще го получим :) Автоматичното намаляване на аватара една ли ще стане, предполагам трябва да има ъпгрейд на форума.
Давайте предполжения за теми и други неща, които са ми по силите. Мисля да направя една тема, в която да си честитим РД-тата на голдъните и друга свързани с празниците на приятели, семейство и т.н.
Определено трябва да се направи нещо, за да пишат хората във вече съществуващите теми, а не да създават нови. Новодошлите да си правят тема за кучето, в която да пишат, много ще улесни нещата.
Такива неща ми се въртят в главата

Потребителски аватар
goldroks
Потребител
Регистриран:съб ное 03, 2007 5:44 pm

Мнение от goldroks » съб фев 09, 2008 11:06 am

:( Много трудно се качват снимки!!! Мисля, че е по-добре всеки да може да качва снимки направо от компютъра, а не предварително да ги качващ в някакви сайтове, които хора като мен не могат да открият!!!! :?

Valia & Kara
Потребител
Контакти:

Мнение от Valia & Kara » съб фев 09, 2008 2:20 pm

Съжалявам, но така опция към форума скоро не е предвидена да заработи.

Потребителски аватар
goldroks
Потребител

Мнение от goldroks » съб фев 09, 2008 9:51 pm

също би било добре да има нещо като chat room :idea:

Потребителски аватар
Красен
Председател на БГРК
Регистриран:ср ное 09, 2005 4:38 am

Мнение от Красен » съб фев 09, 2008 10:20 pm

goldroks написа:също би било добре да има нещо като chat room :idea:
Не, не мисля... има достатъчно чатове в интернет, за да превръщаме сайта и форума в още един чат.

Потребителски аватар
Joana
Потребител
Регистриран:пет сеп 07, 2007 12:55 pm

Мнение от Joana » чет фев 28, 2008 6:51 pm

Кой искаше емотиконки???? http://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=0&ziel=froehlich 8)
Доста е лесно , но все пак ще обсня - избирате си категория(от ляво) харесвате си емотиконка,цъкате върху нея и отдолу ви се показва адресче-копирате го и после само-paste

Потребителски аватар
goldroks
Потребител

Мнение от goldroks » чет фев 28, 2008 8:08 pm

Joana написа:Кой искаше емотиконки???? http://www.cosgan.de/smilie.php?wahl=0&ziel=froehlich 8)
Доста е лесно , но все пак ще обсня - избирате си категория(от ляво) харесвате си емотиконка,цъкате върху нея и отдолу ви се показва адресче-копирате го и после само-paste
Много е хубав този сайт Изображение Изображение

Потребителски аватар
Rot
Потребител
Регистриран:чет сеп 11, 2008 3:14 pm

Мнение от Rot » пет сеп 19, 2008 11:14 am

Бравоо много готин сайт,тъкмо и аз щях да попитам,защо не сложите по интересни,но със сайта е по-готино Изображение

Заключена